Kurumsal

Hakkımızda

1999 yılında kurulan, bilişim sektörünün önde gelen tedarikçilerinden biri olan firmamız, genç, dinamik ve konusunda uzman kadrosu ile YAZICI SARF MALZEMELERİ ve BİLGİSAYAR DONANIM ÜRÜNLERİ’nin satışını gerçekleştirmektedir.

Merkez Mecidiyeköy, İstoç ve Karaköy şubelerimiz ile bu bölgelerde bulunan müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bilişim sektöründe bulunan tüm markaların ürünlerini bünyesinde bulundurmaya özen gösteren firmamız HP, CANON, SAMSUNG, OKI, TDK, EPSON, LEXMARK, APLI, XEROX, PANASONIC, BROTHER, RİCOH, SAMSONİTE, PHİLİPS, VERBATİM, PORT DESİNG, ION, MACK, BANDRIDGE, VALUELINE, BASICXL, CAMLINK, SWEEX ve diğer marka ürünlerin orijinal sarf malzemelerini, aksesuarlarını, donanım ürünlerini, hızlı lojistik ve finans alternatifleri ile müşterilerimize ulaştırmaya özen göstermektedir.

VİZYONUMUZ: 
Devamlı değişim halinde bulunan bilişim sektöründeki bilgi ve tecrübemizi, en güncel haliyle muhafaza edip, müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek.

MİSYONUMUZ:
Satış kanallarımızı; kalite ve bilgi birikimimiz ile bünyemize katacağımız yeni markalar ile geliştirmek, müşterilerimize geniş ürün yelpazesi ile ürün tedariklerini ve hizmet beklentilerini en hızlı şekilde yerine getirerek verimli ticari ilişkiler kurmaktır...